Krása je dar. Každá žena by si ho mala hýčkať, starať sa oň a rozvíjať ho tak starostlivo ako svoje zdravie. Ani výber kozmetiky, ktorou denne ošetrujete svoju pokožku, netreba nechať na náhodu. Nákup kozmetiky v lekárni má viac výhod, než ste predpokladali.

Doprajte si crème de la crème

Kozmetika v lekárňach prináša vyššiu kvalitu a účinnosť ako sortiment nákupných reťazcov a drogérií. Francúzska kozmetika NUANCE s obsahom prírodných účinných látok dostupná exkluzívne v lekárňach Dr.Max je pre vás zárukou, že vaša pleť dostane prvotriednu starostlivosť za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

Získajte radu od profesionála

Nákup v lekárni je osobnejší než bežná návšteva supermarketu. Ponúka viac priestoru na rozhovor s lekárnikom o tom, čo vaša pokožka potrebuje. Každý lekárnik je vyštudovaný odborník zaškolený aj pre oblasť dermokozmetiky. Na jeho radu sa preto môžete spoľahnúť. Naviac niektoré lekárne sa osobitne špecializujú na oblasť dermoporadenstva, a tak sa v nich môžete počas celého dňa alebo vo vybraných časoch obrátiť na dermoporadkyňu, ktorá vám ochotne poradí, ako sa správne starať o pleť. Čoraz častejšie sa tiež možno v lekárňach stretnúť s rôznymi prístrojmi pomáhajúcimi personálu lekárne čo najlepšie diagnostikovať typ pleti, prípadne jej potreby.

Tovar pod odbornou kontrolou

Tovar do lekární prichádza výhradne priamo od výrobcov alebo cez certifikovaných veľkodistribútorov, ktorí spĺňajú aj prísne kritériá na manipuláciu s liekmi. Pri nákupe tak máte istotu, že v lekárni nájdete iba kvalitný tovar, s ktorým bolo správne zaobchádzané, bol skladovaný a prevážaný za vyhovujúcich podmienok. Zároveň si môžete byť istá, že v lekárni dostanete neporušené (originálne) balenie, ktoré pred vami nikto neotvoril, resp. neskúšal. Možno ste sa už pri nákupe kozmetiky v samoobslužnej drogérii stretli s pootváraným tovarom, ktorý si chcel niekto pred vami otestovať. Toto vám pri nákupe v lekárni nehrozí.

Vernosť sa vypláca

Pravidelný nákup u jedného predajcu vám môže priniesť množstvo vernostných výhod, ušetrené peniaze alebo darčeky pre potešenie.

nuance-supreme

NUANCE vám prináša luxus z lekárne. Vyskúšajte ju a odhaľte v sebe drobné rozdiely, ktoré vás robia jedinečnou.

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma