Vravíme si, konečne. S mrazom a snehom je už koniec a zimné bundy so svetrami môžeme s pokojným svedomím odložiť do šatníka. Alebo nie? Nuž, pri pohľade do zrkadla by sa možno nejedna z nás radšej skryla do hrubého svetra. My vám však poradíme lepšie spôsoby, ako sa zbaviť zimných kíl.

Skúste smoothie

Ľahké jedlá, veľa zeleniny. To sa ľahšie povie, ako urobí. Ale keď vás zdravá strava baví, je to niečo celkom iné. Na smoothie je úžasné to, že si každý deň môžete namixovať kokteil podľa svojej chute, takže žiadna jednotvárnosť nehrozí. Urobte si každé ráno vitamínový drink do práce. Zasýti vás na celé doobedie a dodá veľa energie, takže nebudete mať potrebu každú chvíľu zháňať niečo pod zub. Alebo, ak preferujete radikálnejšie riešenie, dajte si smoothie namiesto večere.

shutterstock_426379246

Fitness aplikácia

Všetci vieme, ako dlho vydržia predsavzatia typu „začnem cvičiť“. Na začiatku je entuziazmus a dobrá vôľa, ale neskôr už len otrava. A viete prečo? No pretože si zakaždým treba zbaliť tašku a niekam ísť. Do fitness centra, na plaváreň alebo do športového centra. Skvelú alternatívu máte pritom rovno pod nosom – v mobile. K dispozícii sú desiatky aplikácií na domáce fitness, na ktoré nepotrebujete permanentku ani žiadne náradie. Celý tréning vám zaberie len toľko času, koľko sama chcete. A väčšinou úplne stačí pätnásť minút denne, aby ste sa opäť cítili fit.

shutterstock_592669214Rozhodnite sa byť krásna

Dolieha na vás jarná únava a vy nie a nie sa rozhýbať? Urobte si radosť novým kúskom do šatníka, alebo kozmetikou, ktorú ste si dlho chceli kúpiť. Zmeňte účes. Jednoducho spravte niečo, vďaka čomu sa budete cítiť atraktívnejšia. Ostatné potom pôjde ruka v ruke s vaším krajším a sebavedomejším ja.

marec_sera_all-1

 

 

 

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma