Prvé mimické vrásky sa tvoria vždy v oblasti očí. Pokožka je na týchto miestach tenšia než inde na tvári, neustále sa zvrašťuje a naťahuje v rytme s našou mimikou. A k tomu všetkému ju každý deň namáhame odličovaním. Tvorba vrások sa našťastie dá obmedziť.

Prvým najdôležitejším krokom je dôkladné odstránenie očného make-upu, s čím si skvele poradí micelárna voda. Oproti bežným očným odličovacím prípravkom má niekoľko výhod: Ľahké zloženie, pokožku nie je potrebné po aplikácii oplachovať vodou a poradí si dokonca aj s vodeodolnou riasenkou.

Micelárna voda pre suchú pleť od NUANCE obsahuje extrakt goji, ktorý pôsobí ako silný antioxidant. Extrakt z nechtíka lekárskeho sa postará o regeneráciu pokožky.

NUANCE Micelárna voda pre normálnu a zmiešanú pleť obsahuje extrakt z morušovníka bieleho a papáje, ktoré sa starajú, aby pleť pôsobila sviežim a žiarivým dojmom.

Oba typy micelárnych vôd obsahujú alantoín a glycerol. Zložky, ktoré zabezpečujú optimálnu hydratáciu pokožky.

11-2017_nuance_micelarky_1200x628_2

Pri akomkoľvek odličovacom prípravku je tiež dôležitý aj spôsob, akým sa odličujete. Okolie očí by ste v žiadnom prípade nemali silno trieť alebo naťahovať. Odličovať by ste sa mali jemnými pohybmi.

Ako správne odlíčiť oči a očné okolie?

Prvý krok: Na vatový tampón nalejte micelárnu NUANCE vodu podľa typu pleti.

Druhý krok: Vatový tampón jemne priložte na viečka a nechajte chvíľu pôsobiť.

Tretí krok: Jemným pohybom smerom dole odličujte riasenku a očné tiene.

Štvrtý krok: Postup opakujte pokiaľ vatový tampón nebude čistý.

shutterstock_679266121

Keď sú oči a  pleť dôkladne očistené, na rad prichádza očný krém. Pri jeho výbere vezmite do úvahy vek a stav vašej pokožky. Kozmetika NUANCE má v ponuke štyri očné krémy, ktoré sa postarajú o vaše očné okolie podľa potrieb vášho veku.

04-2018_nuance_april_newsletter_gifko

Správna kombinácia micelárnej vody a očného krému vám pomôže udržať pružnú pokožku v okolí očí bez vrások a podstatne oddiali tvorbu vrások. Dôležité je, aby sme sa o pokožku v očnom okolí starali kontinuálne a dlhodobo. A čo vy, milé dámy? Používate očný krém?

Kozmetiku NUANCE zakúpite exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo v e-shope www.drmax.sk/nuance

 

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma