Prvé teplé dni sú zázrakom prírody – všetko ožíva a aj ľudia sa po dlhej zime zrazu cítia ako v novej koži. Využite tento moment a doprajte svojej pokožke starostlivosť, po ktorej bude naozaj ako nová.

Prvé jarné lúče ťahajú ľudí von do prírody, aby načerpali novú energiu a pookriali na duši i na tele. Zima je náročné obdobie pre kondíciu pokožky i vlasov – suchý, prekúrený vzduch, striedanie tepla a zimy, málo vitamínov, to všetko sa podpísalo na ich stave. O to väčšia je motivácia niečo s tým spraviť a s jarným upratovaním urobiť poriadok aj so svojou pleťou. Netreba veľa, stačí len pár zaručených postupov a budete sa cítiť ako znovuzrodená.

Hurá von!

Posledné týždne zimy sú obzvlášť únavné. Po snehu už nie je ani pamiatka, ale počasie ešte nie je lákavé na dlhší pobyt vonku. Zem je premáčaná, stromy holé a nebo šedivé. So slnečnými jarnými dňami sa to však zmení a nie je nič lepšie, ako vybehnúť von na turistiku, bicykel, alebo poriadne dlhú prechádzku. Šport na čerstvom vzduchu vám pomôže rozhýbať telo, naštartovať metabolizmus a rozprúdiť krv v tele.

shutterstock_303936200

Keď srdcovo-cievny systém pracuje na plné obrátky, zlepší sa prekrvenie pleti a dostáva sa jej viac kyslíka a živín. Odmenou vám bude žiarivá a zdravo sfarbená pokožka. Človeka tiež zaplavia endorfíny, lepšie zvláda následný stres a zvyšuje sa jeho odolnosť na nepriaznivé vplyvy okolia – či už sú to vírusy, alebo len nepríjemný šéf. J Dobrá psychická kondícia zabezpečí kvalitný spánok a ten je najlepším receptom na krásu.

Peeling  a hydratácia

Po zime môže byť koža zhrubnutá, sivastá a šupinatá. Najlepšie, čo jej môžete dopriať, je kvalitná hydratácia. Prvým krokom môže byť peeling, ktorým odstránite všetky vrstvy odumretého tkaniva a pripravili tak dobrý základ na aplikáciu hydratačného krému.

Dehydrovanú pleť spoznáte ľahko – je suchá, pôsobí unavene a ľahšie na nej vznikajú vrásky. Francúzska kozmetika NUANCE vyvinula pre tento problém produktový rad HYDROBALANCE CONTROL, ktorý pomáha v pleti stimulovať tvorbu látok zabraňujúcich strate vody a chránia ju pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Na začiatok vašej jarnej skrášľovacej kúry si zvoľte NUANCE HYDROBALANCE CONTROL sérum. Jeho patentovaná zložka SEPILIFT ™ pôsobí na pleť trojitým účinkom: Hydratuje, redukuje vrásky a pomáha tvorbe kolagénu. Vychutnajte si tiež efekt oleja z marhuľových jadier, ktorý vašu pokožku ideálne vyživí a hydratuje bez toho, aby ju zanechal mastnú.

nuance_serum_ruzova

Pokračujte ďalej aplikáciou nočného alebo denného krému z rovnakého radu. NUANCE HYDROBALANCE CONTROL denný krém pre suchú pleť obsahuje kaviárový extrakt, ktorý je skutočným elixírom pre pleť.  Krém je obohatený aj o avokádovú hmotu, ktorá zabezpečuje správnu hydratáciu kože. Dokonalou bodkou v jeho zložení je sezamový olej, ktorý dodáva potrebné omega-6 nenasýtené mastné kyseliny.

nuance_daydry_ruzova

Na dobrú noc si aplikujte na tvár nočný krém NUANCE HYDROBALANCE CONTROL, ktorého aktívna  látka AMIPORINE® ER  sa počas vášho spánku postará o vysokú mieru hydratácie kože a prirodzene podporuje aj tvorbu vlastného kolagénu. Ráno bude vaša pokožka svieža a viditeľne zregenerovaná. Krajší doplnok k jarným šatám rozhodne nenájdete!

nuance02

Kozmetiku NUANCE zakúpite exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo v e-shope www.drmax.sk/nuance

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma