Najkrajšie chvíle v živote si často neuvedomujeme. A práve tie nám dodávajú chuť do života, iskru do očí a krásu, ktorá nezájde. Môžu to byť momenty, ktoré trávime s najbližšími. Čas, keď robíme to, čo nás napĺňa, ale aj chvíle, keď sa o seba staráme.

Dobite baterky svojej pleti

Obdobie medzi dvadsiatym piatym a tridsiatym piatym rokom života býva najaktívnejšie a zároveň najhektickejšie. Dni a týždne plynú tak rýchlo, že sa nám zdá, akoby sa presýpali pomedzi prsty. Samozrejme, že životný rytmus sa odráža aj na našej pleti. Každý deň na ňu vplýva množstvo negatívnych faktorov, kvôli ktorým stráca svoj prirodzený jas a sviežosť. Ale presne tak, ako si pravidelne dobíjame baterky prechádzkou, dovolenkou či dobrou knihou, mali by sme venovať každý deň pár minút svojej pleti. Ideálne s komplexnou starostlivosťou s NUANCE RADIANCE CONTROL.

01-2018_nuance_blue_cmyk_smicelarkami

 

Štít proti pigmentovým škvrnám

Rad NUANCE RADIANCE CONTROL bol vyvinutý špeciálne pre ženy v mladistvom  veku, v čase, keď sa začínajú objavovať prvé mimické vráskypigmentové škvrny.

nuance85

Keď už je reč o nich, prvá pomoc na hyperpigmentácie je sérum NUANCE RADIANCE CONTROL na všetky typy pleti. Okrem toho je bohatým zdrojom antioxidantov.

Rad ďalej ponúka dva typy denných krémov, a to denný krém na suchú pleťdenný krém na normálnu až zmiešanú pleť. Oba pokožke dodajú vitamíny, spevňujú a vyhladzujú drobné vrásky tak, aby zachovali prirodzenú rovnováhu pleti.

Dokonalá regenerácia

nuance_eye_modra

V očiach možno vidieť všetky naše pocity: radosť, smútok aj hnev. Aj preto sa prvé mimické vrásky začínajú objavovať práve v očnom okolí. Aby ste ich tvorbu obmedzili, stačí ráno a večer naniesť kvapku očného krému NUANCE RADIANCE CONTROL. Vďaka kaviárovému extraktu pleť intenzívne vyživuje a hydratuje. Patentovaný komplex navyše aktívne vyhladzuje jemné línie vrások.

 

Každá z nás by mala vedieť oddychovať. Aj naša pleť sa to môže naučiť. Stačí sa pred spaním dokonale odlíčiť a potom naniesť nočný krém NUANCE RADIANCE CONTROL. Bohatý krém s obsahom prírodných extraktov pleť vyživí a zvláčni v čase, keď je najlepšie pripravená vstrebávať všetky výživné látky. Každé ráno tak bude vaša pleť svieža a omladnutá, a vy môžete prežiť každý deň naplno a (takmer) bez vrások.

shutterstock_735521536

Kozmetiku NUANCE zakúpite exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo v e-shope www.drmax.sk/nuance

 

 

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma