Oslavy konca roka sú príležitosťou, aby ste sa odviazali aj v líčení. Nebojte sa extravagancie a ukážte, že ste rovnako odvážna ako štýlová. Veď kedy inokedy máte túto príležitosť?

Koncoročné večierky a silvestrovské oslavy sú príjemnou bodkou za celým rokom. Dámy si vyberajú tie správne šaty už celé mesiace vopred, ale často napokon skončia len v klasickej čiernej a podobne konzervatívne si zvolia aj líčenie. Je to škoda, lebo práve na Silvestra máte jedinečnú šancu povoliť uzdu svojej fantázii a zahaliť sa do farieb, peria a trblietok, ktoré by pri iných príležitostiach počas roka pôsobili príliš teatrálne. S pár dobrými radami to zvládnete aj vy v pohodlí domova.

Základom je pleť

Ani to najlepšie líčenie nebude vyzerať dobre na neudržiavanej pleti s viditeľnými defektmi a hlbokými vráskami. Myslite na to počas celého roka a investujte peniaze do kvalitnej pleťovej kozmetiky, ktorá dostane vašu pokožku do top formy. Vyskúšajte napríklad jedinečnú francúzsku kozmetiku NUANCE, ktorá obsahuje práve tie aktívne látky, ktoré pleť ženy skutočne potrebuje na rozvinutie prirodzenej krásy.

nuance79

Určite sa nesnažte doháňať staré resty pár dní pred silvestrovskou oslavou. Nie je nič horšie, ako snažiť sa zakryť červené fľaky a čerstvo ošetrené vyrážky nánosmi make-upu. Večer pred párty si už len naneste výživnú masku a použite kvalitné sérum.

 

Buďte bohyňou!

Vždy ste túžili dať si krásnu večernú toaletu a k tomu boa šál z peria? Lákalo vás nalepiť si umelé mihalnice, prípadne nechať si urobiť účes ako z dvadsiatych rokov minulého storočia? Silvestrovská párty je ten pravý okamih, keď si to môžete dovoliť. Samozrejme, platí, že všetko s mierou. Cieľom určite nie je urobiť zo seba karnevalovú masku.

Držte sa zlatého pravidla, že na sebe by ste mali mať len jeden – dva výrazné prvky a počítajte sem aj líčenie. Takže ak sa rozhodnete pre výrazné červené šaty a veľké šperky, zvoľte už len decentný make-up v telových farbách. Ak to celkový look znesie, urobte si výraznú čiernu linku a použite ostrý červený rúž.

shutterstock_503878627

Silvestrovská klasika

Dymové líčenie nikdy nesklame. Úžasne vyzerá pri jednoduchých modeloch šiat, ktoré nie sú veľmi zdobené. Pracujte so sivou paletkou a pre oživenie skúste použiť aj trblietky, ktoré nanesiete na stred oka. Veľmi dobre vyzerajú aj fialové tiene, prípadne kontrastná červená farba. To je však už umenie, ktoré si musíte vyskúšať vopred a pochytiť trochu zručnosti. To isté platí o umelých mihalniciach, ktoré sa na koncoročnú párty hodia priam ideálne.

Stúpiť vedľa nemôžete ani so zlatým líčením. Aj tu však platí, že menej je viac, aby ste sa neleskli ako vianočná guľa. Zlatý tieň je dobré kombinovať trebárs s tyrkysovou a vhodné je doplniť ho kontrastnou čiernou linkou. Rúž by v tomto prípade už mal byť menej nápadný. Určite však nezabudnite naniesť pár trblietok aj na lícne kosti. Tak šťastný nový rok!

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma