Nie je to len fráza. Každá žena môže byť naozaj krásna. Nezáleží na veku, ani na type pokožky. Nechajte aj vy na sebe vyniknúť jemné nuansy, ktoré vás robia jedinečnou. Ak existuje kozmetika, ktorá vám ich pomôže objaviť a rozvinúť, je to NUANCE.

Francúzsko je kolískou najzvučnejších módnych i kozmetických značiek. A zrodila sa tu aj NUANCE. Každý výrobok má jedinečné zloženie, ktoré presne zodpovedá typu pleti, pre ktorý je určené. V štyroch produktových radoch nájdete starostlivo zvolené produkty pre každý typ pleti.

nuance_produkty-s-micelarkou

Vyberte si kozmetický rad ušitý pre vás

Svieži rad HYDROBALANCE CONTROL zabezpečí pleti účinnú hydratáciu bez toho, aby ju zaťažil. Produkty z radu RADIANCE CONTROL účinkujú na prvé mimické vrásky.

ANTI-AGEING COMPLEX zabraňuje ochabovaniu pleti. Rozjasňuje ju, ochraňuje a zvláčňuje. A luxusný rad SUPREME LIFTING zapôsobí presne tam, kde treba účinne vyhladzovať vrásky a dodať pleti pružnosť a jas.

 

shutterstock_790646674Komplexná starostlivosť na každý deň

Unikátne kombinácie prírodných rastlinných výťažkova patentovaných komplexov hydratujú a rozjasnia suchú pleť. Zvláčňujúce a zmatňujúce zložky zaúčinkujú tam, kde je pokožka mastnejšia. Očné krémy zvýšia mikrocirkuláciu v okolí očí a zbavia vás tmavých kruhov. Kým denné krémy sú ľahučké a jemné, tie nočné svojím bohatým zložením pomaly uvoľňujú výživné a regeneračné zložky počas celej noci. Séra obsahujú účinné látky vo vysokých koncentráciách, takže zásobia vašu pleť vyživujúcimi látkami vždy, keď je to potrebné.

Tajomstvo z rúk prírody

Hoci za NUANCE stoja najmodernejšie postupy a inovácie, tajomstvo účinkov NUANCE spočíva v čistote prírodných zdrojov, z ktorých je vyrobená. S NUANCE máte istotu, že svoju pokožku nechávate splynúť s prírodnými látkami bez zaťažujúcich konzervantov, minerálnych látok a parabénov. To všetko sú jemné rozdiely, ktoré robia NUANCE jedinečnou. A spolu s ňou aj vašu pleť.

shutterstock_495442672

 

 

 

 

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma