Sukňa je hitom tejto sezóny. Je to jeden z najkrajších kúskov dámskeho šatníka a pri správne zvolenom strihu dokáže dodať neopakovateľný šmrnc každej žene. Vyberte si s nami tú najkrajšiu.

Nechajte teplé dni preniknúť do vašej skrine a vhupnite do sukne. Je to najlepší spôsob, ako oblečením osláviť vašu ženskosť a ukázať, že máte štýl.  V neprebernom výbere módnych značiek si určite vyberiete tú pravú na každú príležitosť: Či už chcete byť elegantná v práci, uvoľnená počas víkendov, alebo šik na večernej párty. Oslávte jarné počasie sukňou s vyšívaným kvetovaným vzorom, ktorý je stále veľmi trendy, alebo siahnite po transparentných materiáloch, pod ktoré sa hodia legíny.

Midi je späť

Ak nemáte práve nohy modelky, určite vás poteší jarný návrat sukieň v dĺžke midi, teda do pol lýtok. Táto dĺžka bola dlho skôr v úzadí, prípadne ju vyhľadávali staršie dámy. Tento rok si ju však zvolilo pre svoju kolekciu viacero módnych návrhárov. V kurze je najmä dlhá cigaretová sukňa, ktorá pre pohodlnú chôdzu vyžaduje vysoký rafinovaný rozparok. Túto jar ju vo svojich kolekciách ponúkajú značky Prada, Max Mara, Fendi aj Gucci. Je to skutočne sexy ženský kúsok oblečenia, ktorý bude mimoriadne dobre vyzerať na pracovných stretnutiach.

shutterstock_274949426

Dĺžka midi vyzerá veľmi dobre aj v prípade koženej sukne, ktorá je opäť na výslní. Tento prírodný materiál veľmi dobre vyzerá aj pri iných strihoch sukní, napríklad ako decentná mini, alebo v páse prekladaná sukňa po kolená. Kožená sukňa na predvádzacích mólach túto jar býva ozdobená aj kvetinovými aplikáciami a volánmi. S čiernymi nepriehľadnými pančuchami a pohodlnými lodičkami je to skvelá kombinácia nielen do práce.

shutterstock_187728560

Pre extravagantné dievčatá má aktuálna sezóna v ponuke naozajstnú lahôdku sukienku. Je to nadýchaná tylová sukňa vo viacerých vrstvách, ktorá je inšpirovaná oblečením baletiek. Môže sa nosiť v odvážnej kombinácii s koženou bundou a teniskami alebo vysokými šnurovacími topánkami, ktoré rozbíjajú jej sladký štýl. Alebo klasicky s topánkami na vysokom podpätku.

shutterstock_450439999

Krásne nôžky

Najkrajším doplnkom sukne sú pekné nohy. Ak vás aj príroda v tomto smere veľmi neobdarila, stále je veľa vecí, ktoré môžete urobiť. Začnite pravidelným cvičením. Jar je ideálne obdobie, aby ste sa s novým elánom vrhli na šport. Pre pekne vyformované nohy potrebujete trochu silových cvikov. Začnite chôdzou do schodov. Čím ich je viac, tým lepšie. Skúste si vyhliadnuť vonku vo svojom okolí čo najdlhšie schody a v rámci joggingu ich vybehnite aspoň štyri – päťkrát. Uvidíte, ako rýchlo sa výsledky prejavia na vašich stehnách a zadočku.

Behanie po schodoch môžete doplniť aj drepmi a výpadmi. Zapojte si toto cvičenie do vašej domácej rutiny trebárs večer pred televízorom a spojíte príjemné s užitočným. Z každého cvičenia vám stačia tri série po desať opakovaní. Nezabúdajte však, že základom je pravidelnosť. Len tak dosiahnete vytúžené výsledky a vyhnete sa nepríjemnému pocitu svalovice.

Do jarnej sukne je nutné nohy pripraviť aj pomocou kozmetiky. V prvom rade vyhláste vojnu chĺpkom. Depiláciu si môžete urobiť doma, prípadne sa zveriť do rúk odborníkom v salóne. Nezabúdajte ani na zhrubnutú kožu na chodidlách. Pedikúra uľaví vašim pätám a palcom a pripraví vaše nôžky, aby sa v plnej paráde mohli ukázať v otvorených topánkach.

 

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma