Tú fintu možno používate aj vy. Keď ste vyčerpaná a ospalá, stačí si dať kúsok pomaranča alebo citrónovej šťavy a organizmus sa takmer okamžite preberie.

Vitamín mladosti

Podobné účinky má vitamín C aj na pleť. Dokáže ju rozžiariť tak, že cítite sviežosť už pri pohľade do zrkadla. Ako to dokáže? Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, ktorý zabezpečuje pružnosť pokožky a je nevyhnutnou zbraňou v boji proti vráskam. Zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn, takže pleť s dostatkom vitamínu C vyzerá mladistvo a sviežo.

Ochranný štít

Vitamín C má aj nezanedbateľné antioxidačné účinky. Mohli by sme ho prirovnať k štítu, chrániacemu našu pleť pred voľnými radikálmi. Jeho užívanie v rôznych výživových doplnkoch sa síce odporúča najmä v zime, pokožka však ocení jeho účinky aj v teplejších mesiacoch, keď sa viac vystavujete slnečným lúčom.

shutterstock_671215822

Vyšperkovaný vitamín

Francúzskej kozmetike NUANCE záleží na tom, aby ste skutočne pocítili pozitívny účinok aktívnych zložiek obsiahnutých v kozmetických prípravkoch. Preto vám špecialisti dopriali vitamín C v dennom kréme na normálnu a zmiešanú pleť z radu NUANCE RADIANCE CONTROL. Vďaka svojmu zloženiu denný krém NUANCE RADIANCE CONTROL vašu pleť rozjasní, osvieži a pôsobí proti prejavom únavy. Zároveň podporuje syntézu kolagénu, a tým pomáha spomaľovať procesy starnutia pleti.

nuance_day_modra

Kozmetiku NUANCE zakúpite exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo v e-shope www.drmax.sk/nuance.

 

 

 

 

 

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma