Stačí len malé množstvo tohto kozmetického zázraku a jemné vejáriky okolo vašich očí sa postupne zjemnia. Vďaka prírodnej sile kaviárového extraktu bude vaša pleť o poznanie pevnejšia.

Dámy, ktoré obľubujú kozmetiku bez zbytočných zaťažujúcich látok a so štipkou luxusu, budú nadšené očným krémom z radu NUANCE RADIANCE CONTROL. Stres, slnečné žiarenie i pribúdajúce roky sa prirodzene podpisujú na stave pleti a vyberajú si daň na jej sviežosti. Produktová línia RADIANCE CONTROL bojuje práve proti unavenej a sivastej pleti, ktorá trápi mnoho žien s rýchlym životným tempom. Extra namáhané je najmä okolie očí, preto sa očný krém stáva najlepším pomocníkom v snahe udržať si mladistvý vzhľad čo najdlhšie.

Poklad z mora

Kaviár je mimoriadne cenná surovina v kuchyni aj v kozmetike. Má unikátne zloženie živín, kde dominujú najmä zdraviu i pleti prospešné bielkoviny, polynenasýtené mastné kyseliny a celý zástup dôležitých minerálnych látok v podobe sodíka, draslíka, fosforu, jódu, železa či medi. Je to naozaj optimálne namiešaný morský kokteil, po ktorom vaša pleť rozkvitne.

Nanášať si na tvár pravý kaviár by však bolo predsa len dosť drahé. Veď sto gramov týchto lahodných guľôčok sa predáva za stovky eur. Našťastie existuje aj cenovo dostupná kozmetika, ktorá obsahuje to najlepšie, čo tento prírodný zázrak obsahuje. Kaviárový extrakt v NUANCE RADIANCE CONTROL očnom kréme je skutočnou esenciou kvalitnej starostlivosti o delikátne očné partie s nádychom príjemného luxusu.

nuance_eye_modra

 

Pleť intenzívne vyživuje, hydratuje a zachováva jej pružnosť a pevnosť. Spoľahnúť sa môžete aj na patentovaný komplex AMELIOX, ktorý vyhladzuje mimické  vrásky, ktoré sa tak často tvoria práve v okolí očí. Pri pravidelnej aplikácii sa očný krém zároveň stará aj o prevenciu vzniku nových vrások

Správna technika je nadovšetko

Pri nanášaní očného krému nezabúdajte na pár nevyhnutných zásad. Očné okolie je špeciálna časť tváre a vyžaduje si svojskú starostlivosť. V prvom rade myslite na fakt, že tieto partie sú tenučké ako jemný papier a akékoľvek naťahovanie a nešetrné zaobchádzanie im škodí. Snažte sa preto byť rovnako jemná, aby ste si zbytočne nevyrobili ďalšie vrásky navyše.

Pred aplikáciou samotného krému si umyte ruky, aby ste nezaniesli nečistoty a baktérie do téglika, či priamo do očí. Samozrejmosťou musí byť aj dôkladné odstránenie očného make-upu, aby sa aktívne látky z krému mohli dobre vsiaknuť. Aplikujte len malé množstvo očného krému. Prstami ho jemne vklepávajte do pokožky a užívajte si ten príjemný pocit starostlivosti o seba, ktorý patrí iba vám.

Kozmetiku NUANCE zakúpite exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo v e-shope www.drmax.sk/nuance

Napíšte komentár

1 Komentár on "Sila kaviáru v očnom kréme"

  Odoberjate  
najnovšie najstaršie
Upozorniť ma