Delikátne partie okolo vašich očí si zaslúžia dôkladnú a obzvlášť jemnú starostlivosť. Podstatný je nielen výber vhodného krému, ale aj jeho správna aplikácia.

Neúprosný čas zanecháva svoje stopy v prvom rade na krku a v okolí očí. Je výsadou múdrych žien, že vedia prijímať zákonitosti prírody s noblesou a proti nevyhnutným vráskam bojujú prirodzeným, ale účinným spôsobom. Kvalitný očný krém a jeho správne nanášanie je absolútnym základom pri pestovaní dlhotrvajúcej krásy a mladistvého vzhľadu. Napriek tomu stále veľa žien zanedbáva túto oblasť. A pritom je to také ľahké a príjemné zároveň!

Ľahký ako pohladenie

Dobrý očný krém si vás získa hneď po otvorení téglika svojou ľahučkou textúrou, ktorá sa na pleti rozotrie ako obláčik. Je to logické, pretože pokožka v okolí očí je extra jemná a nenájdete pod ňou žiadne tukové žľazy. Jej hrúbka dosahuje iba pol milimetra, takže je veľmi tenučká. Preto sa na nej veľmi rýchlo tvoria mimické vrásky.

Myslite na delikátnosť očných partií a vaše prsty nepochybne samé začnú vykonávať tie správne pohyby pri nanášaní očného krému – žiadne naťahovanie pokožky v tomto prípade neprichádza do úvahy. Krém len jemne vklepávajte pod oči. Na dokonalé ošetrenie oboch očí stačí len malé množstvo očného krému. Dôležité je aj správne načasovanie – aspoň 5 minút pred večerným spánkom alebo ranným líčením. Doprajete tak krému dosť času na vsiaknutie do pokožky. Inak by mohol skončiť skôr na vankúši alebo kozmetickej hubke.

Samozrejmosťou musí byť vysoká čistota. Preto si ešte pred otvorením téglika umyte ruky, aby ste do krému nezaniesli cudzorodé látky a baktérie. Rovnako tak dôkladne odstráňte všetky zvyšky make-upu a riasenky, aby nezabránili účinným látkam v kréme vsiaknuť do pokožky. Predídete tak prípadnému podráždeniu očí počas noci. Ako vhodný prípravok na odlíčenie vyskúšajte micelárnu vodu francúzskej kozmetiky NUANCE. Vďaka svojmu jemnému zloženiu je vhodná na odlíčenie celej tváre, vrátane očí a pier.

11-2017_nuance_micelarky_1200x628_2

Ako správne aplikovať očný krém

Textúra očných krémov NUANCE je špeciálne prispôsobená citlivej pokožke v okolí oka. Práve preto nikdy nenahrádzajte očný krém bežným denným alebo nočným krémom. Malé množstvo krému aplikujte na pokožku v okolí očí jemným vklepávaním. Postupujte od vonkajšieho očného kútika smerom ku koreňu nosa. Nikdy neaplikujte očný krém na viečka.

Správny výber

Keď už viete, ako krém naniesť, sústreďte sa tiež na výber správneho produktu. Pokožka v okolí očí má často iné potreby ako zvyšok tváre a mali by ste ich zohľadniť pri výbere očného krému. Ak potrebujete najmä hydratáciu, skúste NUANCE HYDROBALANCE CONTROL očný krém.  Vďaka svojej ľahkej textúre sa okamžite vstrebáva a hydratuje citlivé očné okolie.

nuance_eye_ruzova

 

 

V boji proti prvým, mimickým vráskam v očnom okolí bude vaším nezastupiteľným pomocníkom očný krém NUANCE RADIANCE CONTROL. Vaša pleť doslova rozkvitne pri účinkoch obsiahnutého kaviárového extraktu. Navráti sa jej tiež pružnosť a hladkosť.

nuance_eye_modra

ANTI – AGEING COMPLEX očný krém je vhodný pre všetky dámy, ktoré majú vrásky viditeľné a zároveň sa chcú starať o svoje očné okolie a predchádzať tak vzniku nových vrások. Je vhodný pre dámy vo veku od 30 – 35 rokov a vyššie. Očný krém v očnom okolí pleť nielen zvláčňuje a vyživuje, ale zároveň redukuje vačky pod očami.

nuance_eye_fialova

Pre potreby intenzívnej starostlivosti pre zrelú pleť, ktorá si vyžaduje výraznejšie spevnenie, môžete siahnuť po očnom kréme z radu SUPREME LIFTING. Očný krém efektívne vyhladzuje existujúce vrásky a pomáha predchádzať vzniku nových. Je určený pre všetky dámy vo veku od 45 rokov a viac.

nuance_eye_zlata

Milé dámy, zažite na vlastnej koži vypnutie vrások v očnom okolí. Pamätajte, že vaše oči sú oknom do duše a zároveň prvá vec, ktorú si každý na vás všimne. Oči majú žiariť. Očné krémy francúzskej kozmetiky NUANCE vám pomôžu splniť toto želanie.

Kozmetiku NUANCE zakúpite exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo v e-shope www.drmax.sk/nuance

 

 

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma