Odličovanie nikdy nebolo také jednoduché, rýchle a efektívne ako s micelárnou vodou. Francúzska kozmetika  NUANCE vám túto šikovnú novinku prináša v povestnej kvalite a s individuálnym prístupom k potrebám podľa typu pleti.

Základom krásnej a zdravej pleti je jej dokonalé odlíčenie a čistenie. V zhone každodenného uponáhľaného života však veľa žien nemá čas na dôkladné odlíčenie mliekom a dočistenie pleťovou vodou. Použitie penového či gélového odličovača si vyžaduje ešte dlhé oplachovanie vodou, takže to tiež nie je vhodná alternatíva pre každého. Preto čoraz viac žien siaha po micelárnej vode, ktorá ich pleť rýchlo odlíči a kvalitne ošetrí. Francúzska kozmetika NUANCE vám vychádza v ústrety a prináša jedinečný produkt.

Výnimočná

Micelárna voda NUANCE je jemná a vhodná aj na citlivú pleť, preto ju môžete použiť aj na odlíčenie očí aj pier. Táto univerzálnosť z nej urobila obľúbený kozmetický prípravok, ktorý šetrí čas a pomáha zredukovať počet fľaštičiek na poličke v kúpeľni.

shutterstock_566089522

Dámy, ktoré obľubujú kozmetiku NUANCE, si teraz môžu zakúpiť aj micelárnu vodu rovnakej značky. Poteší vás nielen krásny dizajn flakónu, ale predovšetkým jeho obsah namiešaný s mimoriadnou starostlivosťou pre rôzne typy pleti. Neobsahuje parabény, silikóny, minerálne oleje ani alkohol. Vďaka tomu je vhodná aj na citlivú pokožku.

Micelárna voda pre normálnu a zmiešanú pleť

Pohladí vás extraktom z morušovníka bieleho, ktorý je bohatý na polyfenoly amá antioxidačné účinky. Podporuje prirodzený jas a upokojuje citlivú pokožku. Vhodne ho dopĺňa aj extrakt z papáje. Tento silný antioxidant regeneruje a vyživuje pleť. Je obľúbený pri starostlivosti o citlivú a poškodenú pokožku. Obsahuje enzýmy, ktoré sa postarajú sa o rozjasnenie unavenej a sivastej pleti. Kompletné zloženie micelárnej vody dopĺňa alantoín a glycerol, ktoré zabezpečujú hydratáciu a hojenie pokožky.

micelarni-voda_3d_normalni-plet

Micelárna voda pre suchú pleť

Nechajte sa rozmaznávať extraktom z goji. Je to silný antioxidant, vhodný pri starostlivosti o suchú, poškodenú pleť, ktorá potrebuje naštartovať regeneračné procesy na pokožke. Určite oceníte aj extrakt z nechtíka lekárskeho s jeho hojivými a protizápalovými účinkami. Nechýba ani alantoín a glycerol, ktoré sa starajú o optimálnu hydratáciu pokožky.

micelarni-voda_3d_sucha-plet

Vyberte si Micelárnu vodu NUANCE zodpovedajúcu potrebám vašej pleti a užívajte si jedinečný komfort a jemnú starostlivosť. Stačí ju len naniesť na vatový tampón, pleť jemne vyčistiť a rovno môžete naniesť krém alebo sérum. Byť krásna je ľahké, keď sa o vás stará NUANCE.

Kozmetiku NUANCE zakúpite exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo v e-shope www.drmax.sk/nuance

 

 

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma