Keď je vaša pleť ochabnutá a vrásky sa začali nebezpečne prehlbovať, aj keď vás trápia kruhy či vačky pod očami, vaša pokožka si zaslúži nadštandardnú starostlivosť.

Magický prútik na vrásky

Tajomstvo Zlatej masky NUANCE je ukryté v extrakte z jantáru, ktorý jej dodáva luxusný odtieň a po nanesení na pleť pôsobí antioxidačne.

Vďaka patentovanému extraktu z lístkov bieleho ibiša a dužiny baobabu: Repulpami ER pôsobí na troch úrovniach: vypína vrásky, hydratuje a vyživuje pleť. Vrásky vypĺňa skutočne dômyselne: zvyšuje množstvo podkožného tuku v tých zónach, kde je starnutie pokožky viditeľné najviac.

Ďalší patentovaný extrakt DRIELINE® posilňuje obranyschopnosť pokožky a má protizápalové účinky.

Extrakt z listov ginkga dvojlaločného má antioxidačné účinky. Chráni kolagénové vlákna a zabraňuje starnutiu kože. Aktivuje mikrocirkuláciu, čím pomáha zamedzovať tvorbe tmavých kruhov pod očami.

produkt_1

Okamžitý liftingový efekt

Používanie masky raz za týždeň dodá vašej pleti okamžitý liftingový efekt. Nanáša sa jemným pohybom na vyčistenú a suchú pokožku tváre, krku a dekoltu v takom množstve, ako pri krémovaní.

Po 15 až 20 minútach masku opláchnite teplou vodou alebo micelárnou vodou. Na pleť podľa potreby následne aplikujte denný alebo nočný krém.

Prvá pomoc pre očné okolie

Máte za sebou ťažký týždeň a vaše oči nežiaria? Pridali sa k tomu aj tmavé kruhy či vačky? Aplikácia masky trvá iba chvíľku, preto ju môžete použiť aj vtedy, ak sa potrebujete rýchlo zbaviť kruhov pod očami pred pracovnou schôdzkou, večierkom alebo inou dôležitou udalosťou.

Vtedy naneste masku na odlíčené okolie očí podobne ako očný krém. Jemným vklepkávaním
do očného okolia. Začnite od vonkajšieho kútika oka smerom ku koreňu nosa. Nechajte
pôsobiť 15 až 20 minút a po použití jemne opláchnite teplou vodou. Zlatú masku NUANCE
nikdy nenanášajte na viečka.

Ak máte ochabnutú pokožku na krku a v dekolte, Zlatá maska NUANCE s ním urobí doslova zázraky. Vďaka svojmu zloženiu dokáže spevniť a vyhladiť pokožku na miestach, kde je to potrebné.

Masku naneste na očistenú pokožku na krku a dekolte raz týždenne, nechajte pôsobiť 15 až 20  minút, a potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Váš dekolt bude po ošetrení opäť nádherne pevný.

produkt_2

Luxusné zlaté ošetrenie

Zlatú masku NUANCE môžete použiť na tvár, krk, dekolt aj do okolia očí spolu, alebo osobitne podľa potreby. Zlatá maska NUANCE účinne pleť vypína, rozjasňuje, hydratuje a vyživuje. Je skutočným elixírom krásy pre vašu pokožku bez ohľadu na typ pleti. Zlatá maska NUANCE umožní vašej pleti zažiariť tak, ako si to zaslúžite len vy. Naplno a jedinečne.

Po jej použití je pleť zamatovo hladká, vláčna a rozžiarená. Zažite na vlastnej koži liftingový efekt.

Nepoznáte ešte kozmetiku NUANCE? Doprajte si 15 minút času a vďaka Zlatej maske NUANCE objavíte skutočne výnimočnú starostlivosť o vašu pleť.

Kozmetiku NUANCE zakúpite exkluzívne v lekárňach Dr.Max alebo v e-shope www.drmax.sk/nuance

Napíšte komentár

Podeľte sa s nami o Váš názor

  Odoberjate  
Upozorniť ma